Szkolenie z psychologii analitycznej

Polskie Towarzystwo Psychoanalizy Jungowskiej przyjmuje zgłoszenia na kurs wstępny „Podstawy teorii oraz klinicznych zastosowań psychologii analitycznej C.G. Junga”.
Szkolenie to stanowi pierwszy etap całościowej ścieżki szkoleniowej oferowanej przez PTPJ.
Składa się na nie półtoraroczny kurs wprowadzający w teoretyczne i praktyczne podstawy psychologii analitycznej i psychoanalizy jungowskiej.

Zajęcia odbywać się będą się w zamkniętej grupie 8-10 osób w języku polskim. Lektury dostępne są w języku angielskim, w związku z czym zalecana jest znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej biernym. Wykształcenie akademickie kandydatów będzie rozpatrywane indywidualnie podczas rozmów kwalifikacyjnych.

Rozpoczęcie kursu planowane jest na luty 2012 roku. Cykl szkoleniowy składa się z 15 spotkań i będzie się odbywał w Warszawie. Przewidywana cena jednego zjazdu to 270 zł. Kurs jest dofinansowywany przez International Association for Analytical Psychology.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 stycznia 2012 roku. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pocztą elektroniczną na adres: poczta@jung.home.pl oraz o odwiedzenie stron internetowych PTPJ: www.analizajungowska.pl.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz