Nowość w księgarni: Głos ciała – Alexander Lowen

Zapraszamy do lektury nowego tytułu w księgarni internetowej: "Głos ciała" – Alexander Lowen. Wydawcą jest Ośrodek Bioenergetycznej Pracy z Ciałem, Pomocy i Edukacji Psychologicznej.

GŁOS CIAŁA
Wybrane wykłady publiczne z lat 1962–1982
Alexander Lowen

Głos ciała to zbiór 22 wykładów publicznych Alexandra Lowena, wysoko cenionych przez psychologów i psychoterapeutów, a jednocześnie podanych w przystępnej i zrozumiałej dla każdego formie. Doktor Alexander Lowen, twórca Analizy Bioenergetycznej, porusza tutaj tematy, które do dzisiaj są aktualne, szeroko omawiane i wciąż zbyt słabo rozumiane – na przykład związek między stresem a chorobą, myśleniem a czuciem czy seksem a osobowością. Przybliża również tak frapujące zagadnienia, jak to, dlaczego wola życia przeszkadza żyć czy w jaki sposób powstaje psychopatia i jak psychopaci postrzegają świat.

Pewność siebie bazująca na prawdziwości własnych uczuć umożliwia człowiekowi bezpośrednie poznanie rzeczywistości.

Głos ciała jest publikacją zebranych wykładów nazywanych jako Monografia Lowena, w których autor wnikliwie przedstawia związek ciała i umysłu w psychoterapii. Książka zawiera wiele cennych i oryginalnych poglądów autora wraz z opisem przypadków. To niezwykle wartościowa lektura dla wszystkich zainteresowanych psychologią i psychoterapią. Okaże się ona bardzo przydatna nie tylko dla terapeutów Bioenergetyki, lecz również dla innych terapeutów pracujących z ciałem. Zawiera bowiem elementy praktyczne, wskazówki oraz ćwiczenia bioenergetyczne.

Liczba stron: 341

Rok wydania:
2013
Oprawa:
miękka
Wydanie: pierwsze

Tłumaczenie:
Agnieszka Pokojska
Format: 148×210 mm

ISBN:
978-83-930534-6-9

Wydawnictwo:
Ośrodek Bioenergetycznej Pracy z Ciałem, Pomocy i Edukacji Psychologicznej

Cena w księgarni internetowej: (51,00 zł) 49,00 zł

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz